Krátke hodnotenie zápasu v Partizánskom

Hokejisti HC Bratislava v rámci 12.kola II. hokejovej ligy vycestovali na ľad Partizánskeho v oklieštenej zostave. Napriek tomu, že zohrali vyrovnaný duel, nedokázali bodovať. Krátke hodnotenie stretnutia a odkaz fanúšikom prináša tréner Roman Mega a Stanislav Krajč.

 Roman Mega Tréner (HC Bratislava): „Hlavnú príčinu treba hľadať v našej hre v obrannom pásme, kde sa nám nedarí pokryť si hráčov v priestore pred bránkou a inkasujeme góly. Dnes boli také tri, čo nás stálo víťazstvo. Posledné zápasy hráme v pozmenenej zostave, napríklad dnes nám chýbali strední útočníci. Za nich zaskakovali krídla. Chalani dnes bojovali a 56 minút im nie je čo vyčítať. V závere sme si to však pokazili sami. Vieme, kde máme problémy, potrénujeme a ideme ďalej“.

Dvojgólový Krajč sa v hodnotení pristavil aj pri tých, pre ktorých sa hokej hrá.
„Prvý gól padol pri prečíslení dvoch na jedného, Jožko Haring mi pekne hodil puk za obrancu, zobral som to na seba, vystrelil a padlo to  tam. Druhý gól padol spred brány, kedy ma krásnou zadovkou našiel Marek Lisoň, vystrelil som a bol z toho gól. Bohužiaľ sme nezvládli záver stretnutia, čo nás stálo body. Nedokážem zhodnotiť, prečo máme krízu, ale pracujeme na zlepšení. Fanúšikom ďakujeme za podporu a budeme robiť všetko preto, aby sme im v ďalších zápasoch urobili radosť a mohli sa tešiť z našich výhier“.

V ďalšom kole naši chlapci vycestujú na zápas proti HK Levice, ktorý sa odohrá 26.11.2016. O 17:30 hod. v Leviciach. Tešíme sa na vás

Autor: Matej Čalfa