Hokejisti HC Osmos Bratislava sa v 4.kole prvej hokejovej ligy  predstavia opäť na domácom ľade. Budú opäť stopercentní? Hoci sa domácim na klziskách súperov veľmi nedarí, určite si chcú napraviť chuť.  Už v piatok  22.9.2017. o 18:30 hod. nastúpia na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurilu proti hokejistom z Topoľčian.

Bratislavčania sa zatiaľ nachádzajú  na 8.priečke s tromi bodmi a  v prípade plného zisku bodov sa samozrejme posunú v tabuľke nahor. Z hosťujúcej strany sa im v tom bude snažiť zabrániť bývalý výborný hokejista Ľubomír Hurtaj spolu so skúseným asistentom Milanom Klementom na trénerskej lavičke hostí..

HCB v minulom zápase podľahlo Novým Zámkom B len tesne 3 : 2 a nepripísali si do tabuľky ani bod. Navyše sa zranil Brodek ( zranenie v dolnej časti tela). Za tím z hlavného mesta nenastúpi ešte  Stanislav Gron, ktorý taktiež nútene pauzuje pre zranenie.  Napriek tomu veríme, že tréner Imrich Antal ako lodivod domácich namieša správny a hlavne víťazný zostavový elixír.

Topoľčany sa nachádzajú na 7. priečke. V minulom kole porazili Spišiakov na svojom ľade vo veľmi dobrom stretnutí 3 : 2 PP a zatiaľ nazbierali päť bodov. Diváci sa tak môžu tešiť na atraktívny duel, ktorý bude okorenený hokejovým umom na oboch stranách.

Duel HC Osmos Bratislava – HC Topoľčany štartuje o 18:30 hod.

Kto proti komu v tomto kole?

Prešov – Nové Zámky B (18:00 hod.)

Michalovce – Trnava (17:30 hod.)

Považská Bystrica – Dubnica nad Váhom (18:00 hod.)

HK Skalica – Spišská Nová Ves (17:00 hod.)

 

Predpokladaná zostava:  Srnec (Koziak 2.brankár), 1. Obšut, Podhradský, Miklík, Novák, Ručkay, 2. Vidovič, Guoth, Šálka, Sloboda, (Daniš), Klučiar, 3.Kuzmín, Roth, Mlynčár, Mucha, Kratochvíla, 4. Ficel, Valjent, Bednarič, Horák, Krajč.

Autor: Bc. Matej Čalfa

Foto:  Boru Javorek