V dnešnom dueli 14. kola prvej hokejovej ligy privíta HCB zvučného súpera z neďalekej Skalice. Určite si viacerí z vás divákov myslia, že pôjde o atraktívny duel.

Hostia zo Skalice sú  pred duelom 27.10.2017  naozaj v dobrej forme. Dôkazom toho je ich druhá pozícia len tri body za lídrom tabuľky z Prešova.  Hostí ťahá najmä produktívny René Jarolín, ktorý bol na zápasy v hlavnom meste vždy špeciálne namotivovaný.

Hokejisti HC Osmos Bratislava potvrdzujú stúpajúcu formu aj výkony a dnes rozhodne nepredajú svoju kožu lacno! Stroj na víťazstvá sa mierne zasekol v Topoľčanoch, kde hokejisti HCB prehrali 3:1. Napravý si HCB chuť už v dnešnom stretnutí ?

Trénerský tím a my všetci spoločne s nimi veríme, že áno. HC Osmos Bratislava- Skalica 27.10.2017. o 18:30. Tešíme sa na vás !! Kto sa ešte nerozhodol či dnes príde do zostavy sa vracia Stanislav Gron. Naopak v zostave pre dnešný zápas absentuje Peter Podhradský( zranenie v hornej časti tela)

Autor: Bc.Matej Čalfa

Foto: Boru Javurek

Program kola:

Spišská Nová Ves- Dubnica

Michalovce Prešov

Považská Bystrica- Trnava

Topoľčany- Nové Zámky B

 

Predpokladaná Zostava: Kožiak (Nemec)- 1. Obšut, Vidovič, Gron, Klučiar, Sloboda 2. Ficel, Valjent, Novák Danišovský, Brodek, 3. Kuzmín, Čech, Kratochvíla, Šálka, Alekseev. 4. Mlynčár, Bednarič, Krajč- Guoth