Hokejisti  Capitals vycestovali na ľad do Topoľčian.

Na tento atraktívny zápas prišlo 1456 divákov. Naši chlapci začali úvodnú tretinu aktívnejšie a v 6 minúte a 33 sekunde dáva prvý gól Erik Smolka za asistencie Karola Slobodu a Patrika Danišovského. Stav zápasu po prvej tretine bol 1:0 pre Bratislava Capitals. V druhej tretine v čase 33:13 strieľa Ivan Jankovič za asistencie Erika Smolku a Patrika Danišovského ďalší gól. Pred koncom druhej tretiny sa hráčom Capitals naskytla možnosť zvýšiť stav stretnutia pri presilovej hre. Túto možnosť však nevyužili a preto sa druhá tretina končí pre CAPS 2:0.

Tretiu tretinu začali lepšie domáci hokejisti a v čase 45:21 upravuje stav stretnutia Peter Šišovský na 2:1. Pri vylúčení hráča hostí v čase 46:54 dal vyrovnávajúci gól Martin Hřebíček, čím mení stav zápasu na 2:2. V 48 minúte si tréner Bratislava Capitals Peter Oremus vyžiadal oddychový čas. V 53 minúte a 42 sekunde Caps nevyužili presilovú hru.

Do konca tretej tretiny sa už stav nezmenil. Tretia tretina končí nerozhodne 2:2 a preto nasleduje predĺženie, ktoré však neprinieslo žiaden gól. O víťazovi zápasu rozhodovali samostatné nájazdy, v ktorých napokon zvíťazil tím HC Topoľčany. Autorom víťazného gólu bol Martin Uhnák.

Zostava Bratislava Capitals:
Obrancovia: Karol Sloboda, Matúš Juriga, Rayen Martinelli, Vladimír Lukáčik, Matej Bača, Ivan Jankovič
Útočníci: Sebastián Hudec, Michal Šalka, Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck, Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka, Matúš Bodnár, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Brankári: Peter Hamerlík, Matej Mega
Hlavný tréner: Peter Oremus

Viac fotografií nájdete na našej Facebook fanpage: facebook.com/bratislavacapitals