Slovenská hokejová liga pokračovala 24. kolom. Caps vycestovali na zápas do Spišskej Novej Vsi.

Domáci otvorili skóre prvej tretiny už v 33 sekunde gólom Matúša Havrilu. V čase 3:48 pridali ďalší gól. Strelec gólu Jakub Kover. Caps prehrávali 2:0. Hosťom sa podarilo znížiť stav stretnutia v 9 minúte a 43 sekunde. Autor gólu Tibor Varga, prihrávky Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický. Caps prehrali prvú tretinu 2:1.

V druhej tretine padol jediný gól. V čase 37:50 Caps využili presilovú hru, vyrovnali stav stretnutia na 2:2. Autor gólu Dávid Buc, asistencie Marek Slovák, Karol Sloboda.

Do tretej tretiny vstúpili Caps gólom z hokejky Tibora Vargu, prihrávky Karol Sloboda, Marek Biro. Gól padol v 41 minúte a 54 sekunde, hostia sa ujali vedenia 2:3.  V čase 43:12 domáca Spišská Nová Ves využila presilovú hru, gólom Lukáša Nováka. Stav stretnutia 3:3. Domáci využili ďalšiu presilovú hru v čase 49:18 gólom Matúša Havrilu, dostali sa do vedenia 4:3. Nasledovali ďalšie vylúčenia hostí na trestnej lavici sa ocitol Eric Selleck, obdržal vyšší 5 minútový trest. Po uplynutí minúty si k nemu prisadol Lukáš Bohunický. Túto početnú prevahu domáci nevyužili. Po návrate Lukáša Bohunického domáci pokračovali v presilovej hre. Počas tohto oslabenia už iba o jedného hráča v čase 54:08 dal gól Marek Slovák, prihrávky Ivan Jankovič, Tibor Varga. Caps vyrovnali stav zápasu na 4:4. Do konca tretiny už nepadol gól. Nasledovalo predĺženie v ktorom v čase 61:52 strelil gól s prívlastkom víťazný Tibor Varga, prihrávky Dávid Buc, Karol Sloboda. Bratislava Capitals vyhrali zápas v predĺžení 4:5 pp (2:1, 0:1, 2:2, 0:1).

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) –  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Matej Bača, Ivan Jankovič, Vladimír Lukáčik,  Michal Šalka – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck –  Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka –  Erik Smolka, Patrik Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus