Bratislava Capitals vycestovali na zápas do Martina, prebiehalo 26. kolo SHL.

Skóre prvej tretiny otvorili hostia v 3. minúte a 10. sekunde gólom Mareka Slováka, prihrávky Filip Vašaš, Marek Biro. V čase 4:12 domáci vyrovnali, autor gólu Daniel Babka. V 11. minúte a 4. sekunde využili domáci nariadené trestné strieľanie, ktoré premenil Lukáš Žiak, ujali sa vedenia v zápase 2:1. František Poliaček z HK Vitar Martin v čase 15:25 pridáva ďalší gól zápasu. Stav stretnutia po prvej tretine 3:1 pre domácich.

Druhá tretina skončila bez gólov.

V tretej tretine Caps v čase 51:33 využili presilovú hru, gól strelil Marek Slovák, asistencie Karol Sloboda, Róbert Varga. Bratislava Capitals znížili stav stretnutia na 3:2. V 55. minúte a 57. sekunde počas oslabenia Marek Slovák dáva svoj tretí gól v zápase a vyrovnal stav stretnutia na 3:3. V čase 56:33 domáci využívajú presilovú hru, gólom Mateja Dírera sa dostali do vedenia 4:3. Do konca tretiny sa stav zápasu už nezmenil. Domáci HK Vitar Martin vyhrali zápas 4:3 po tretinách (3:1, 0:0, 1:2).

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) – Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Matej Bača, Ivan Jankovič, Matúš Juriga, Michal Šálka – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka – Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus