Hráči Caps opäť zvýraznili svoj náskok na čele tabuľky 1. SHL. Ďalšie body si priviezli zo Spišskej Novej Vsi.

Prvá tretina skončila bez gólov.

Prvý gól padol v 24. minúte a 28. sekunde z hokejky Tibora Vargu, prihrávky Dávid Buc, Róbert Varga. Caps sa ujali vedenia v zápase 0:1. Počas oslabenia v 29. minúte a 58. sekunde domáci vyrovnali stav stretnutia na 1:1. Strelec gólu Ervín Halász. Týmto výsledkom skončila druhá tretina.

V tretej tretine padali góly len z hokejok našich chlapcov. V čase 40:28 využili hostia z Bratislavy presilovú hru, autor gólu Erick Selleck, prihrávky Tibor Varga, Marek Slovák. Ďalší gól pridal v čase 45:35 Erik Smolka, prihrávky Lukáš Bohunický, Michal Šalka. V poslednej minúte zápasu, čas 59:02 posunul puk do brány Róbert Varga, prihrávky Marek Biro, Dávid Buc. Caps vyhrali tretinu 0:3. Naši chlapci porazili Spišskú Novú Ves 1:4 (0:0, 1:1, 0:3).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Climie; R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga; M. Biro, M. Juriga, F. Vašaš, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus