Na ďalší zápas nadstavbovej časti pricestovali do Bratislavy hráči z Topoľčian.

Vstup do zápasu chlapcom z Capitals nevyšiel. Prvú tretinu prehrali 0:2. Prvý gól dostali počas presilovej hry hostí v čase 05:53, strelec gólu Denis Pätoprstý. Ďalší gól pridali hostia v čase 10:32, strelec gólu Martin Hřebíček.

V druhej tretine pri avizovanom vylúčení hráča súpera sa našim chlapcom v čase 35:51 podarilo znížiť stav stretnutia na 1:2. Autor gólu Karol Sloboda, prihrávky Marek Slovák, Dávid Buc. Caps vyhrali tretinu 1:0.

Domáci vyrovnali stav stretnutia na 2:2 v 42. minúte a 44. sekunde tretej tretiny. Autor gólu Michal Šalka, prihrávky Erik Smolka a Matúš Juriga. V riadnom hracom čase skončil zápas vyrovnaným stavom 2:2.

Nasledovalo predĺženie v ktorom boli šťastnejší hostia a v 62 minúte 48 sekunde strelil víťazný gól Michal Novák. Topoľčania zvíťazili 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, pp 0:1).

Bratislava Capitals: M. Climie, (P. Hamerlík) –  R. Martinelli, L.Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga – K. Sloboda, M. Biro, D. Kružík, M. Slovák, E. Selleck – V. Lukáčik, M. Bača,  D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – M. Juriga, P. Danišovský, M. Šalka, E. Smolka, F. Vašaš

Hlavný tréner: P. Oremus