Naši chlapci vycestovali na 3. kolo nadstavbovej časti 1. SHL do Martina.

Martin sa ujal vedenia v zápase 1:0 v 9. minúte a 59. sekunde gólom Jána Zlochu. Týmto stavom skončila aj prvá tretina.

V 28. minúte a 46. sekunde Caps vyrovnali stav stretnutia na 1:1. Gól strelil Dávid Buc, prihrávky Tibor Varga, Karol Sloboda. Domáci v čase 36:16 využili presilovú hru a gólom Michala Marčeka sa opäť ujali vedenia v zápase. Stav po dvoch tretinách 2:1 pre domácich.

V tretej tretine v čase 52:31 naši chlapci vyrovnali stav stretnutia na 2:2. Autor gólu Marek Slovák, prihrávky Matej Bača, Daniel Kružík. Záver tretiny patril domácim – v krátkom časovom slede streli dva góly, prvý z hokejky Jána Zlochu v čase 57:21. Druhý gól padol v čase 59:44, keď domáci využili presilovú hru, strelec gólu Matúš Rudzan. Stretnutie skončilo víťazstvom domácich 4:2 (1:0, 1:1, 2:1).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Climie; L. Bohunický, V. Lukáčik, T. Varga, D. Buc, R. Varga; K. Sloboda, M. Biro, D. Kružík, M. Slovák, M. Šálka; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Juriga, F. Vašaš, E. Smolka, D. Klučiar
Hlavný tréner: Peter Oremus