Naši chlapci privítali na domácom ľade v poslednom kole nadstavbovej časti Skalicu.

Domáci sa ujali vedenia v čase 17:26 gólom Daniela Kružíka, prihrávky Marek Slovák, Karol Sloboda. Caps vyhrali prvú tretinu 1:0.

Druhá tretina skončila víťazstvom hostí zo Skalice 0:3. Góly hostí padali v tomto rozpätí: 20:44 dal gól Sebastián Šmída – využitá presilová hra, 29:15 dal gól Ján Matejka, 38:14 strelil gól Dávid Okoličány, hostia hrali v oslabení. Po dvoch tretinách bol stav stretnutia 1:3 pre Skalicu.

V tretej tretine v čase 40:31 využili naši chlapci presilovú hru a upravili skóre zápasu na 2:3. Autor gólu Tibor Varga, prihrávky Marek Slovák, Dávid Buc. Minútu pred koncom tretej tretiny v čase 59:07 strelil gól hostí Daniel Štumpf. Skalica vyhrala zápas v pomere 2:4 (1:0, 0:3, 1:1).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Climie; R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D .Buc, R. Varga; K. Sloboda, S. Piché, D. Kružík, M. Slovák, E. Selleck; M. Biro, V. Lukáčik, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Bača, F. Vašaš, M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus