Bratislava Capitals privítali v domácom prostredí hokejistov Levíc. Hral sa v poradí druhý štvrťfinálový zápas play off.

Prvá tretina prebehla v réžii našich chlapcov. Levice dostali tri góly v tomto poradí: 4:12 Tibor Varga, prihrávky Róbert Varga, Ryan Martinelli, 15:54 Eric Selleck, prihrávky Tibor Varga, Sébestien Piché domáci využili presilovú hru, 16:29 Filip Surovka, prihrávky Denis Hudec, Ivan Jankovič. Tretinu vyhrali naši chlapci v pomere 3:0.

V druhej tretine domáci pridali ďalšie tri góly v tomto poradí: 23:45 Filip Vašaš, prihrávka Michal Šalka, 38:01 Denis Hudec, prihrávka Martin Kalináč, 39:25 Daniel Krúžik, prihrávky Marek Slovák, Karol Sloboda. Hosťom sa podarilo znížiť stav stretnutia na 6:1, gólom do šatne 7 sekúnd pred koncom tretiny, autor gólu Jozef Klenko. Caps vyhrali tretinu 3:1.

V tretej tretine v čase 41:00 pridal ďalší gól našich Eric Selleck, prihrávky Marek Slovák, Ryan Martinelli. Ďalší gól už nepadol. Caps vyhrali tretinu 1:0, celkovým skóre 7:1 (3:0, 3:1, 1:0) porazili hostí z Levíc.

Bratislava Capitals: P. Hamerlík,( M. Climie) – R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga – K. Sloboda, M. Biro, D. Kružík, M. Slovák, E. Selleck – S. Piché, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – M. Bača, P. Danišovský, M. Šálka, E. Smolka, F. Vašaš

Hlavný tréner: Peter Oremus