AJ TREŤOM ŠTVRŤFINÁLOVOM ZÁPASE PLAY OFF CAPS PORAZILI LEVICE

Hokejisti Bratislava Capitals cestovali na zápas do Levíc.

V prvej tretine už v čase 00:55 otvorili skóre zápasu naši chlapci, keď gól strelil Daniel Kružík, prihrávky Marek Slovák, Eric Selleck. Ďalší gól pridal v čase 06:06 Tibor Varga, asistencie Róbert Varga, Dávid Buc. Caps vyhrali prvú tretinu 0:2.

Druhá tretina skončila bez streleného gólu.

Domácim  Leviciam sa v čase 42:35 v tretej tretine podarilo znížiť stav stretnutia na 1:2, strelec gólu Filip Kuzma. V čase 47:24 Daniel Kružík pridal svoj druhý gól v zápase, prihrávky Marek Slovák, Marek Biro. Caps opäť viedli o dva góly, stav 1:3. V závere tretiny v čase 58:38 sa domácim podarilo skorigovať stav stretnutia na 2:3, autor gólu Adam Tužinský. Zápas skončil víťazstvom Caps 2:3.

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, ( M. Climie) –  R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga – K. Sloboda, M. Biro, D. Kružík, M. Slovák, E. Selleck – S. Piché, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – M. Bača, P. Danišovský, M. Šalka, E. Smolka, F. Vašaš

Hlavný tréner: Peter Oremus