AJ V NADSTAVBOVEJ ČASTI SKUPINY A CAPS VÍŤAZNE

Do Bratislavy pricestovali hráči a realizačný team Spišskej Novej Vsi.

Domáci Caps začali suveréne po dvoch tretinách viedli 5:0. Góly padali nasledovne: 05:44 Michal Šalka, prihrávky Patrik Danišovský, Erik Smolky, 06:58 Róbert Varga, prihrávky Tibor Varga, Karol Sloboda, 14:17 Martin Kalináč, 24:30 Eric Selleck, prihrávky Karol Sloboda, Dávid Buc, 32:10 Eric Selleck, prihrávka Tibor Varga.

Hosťom sa v závere zápasu podarilo znížiť stav stretnutia na rozdiel troch gólov z hokejok Lukáša Vartovníka a Štefana Fabiana. Ďalšie góly už nepadli. Naši chlapci vyhrali 5:3 po tretinách (3:0, 2:0, 0:2).

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) –  Ryan Martinelli, Sébestien Piché, Karol Sloboda, Marek Biro, Matej Bača, Ivan Jankovič, Vladimír Lukáčik, Dušan Klučiar  –   Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus