BRATISLAVA CAPITALS NAĎALEJ STOPERCENTNÁ

Hráči Caps opäť zvýraznili svoj náskok na čele tabuľky 1. SHL. Ďalšie body si priviezli zo Spišskej Novej Vsi.

Prvá tretina skončila bez gólov.

Prvý gól padol v 24. minúte a 28. sekunde z hokejky Tibora Vargu, prihrávky Dávid Buc, Róbert Varga. Caps sa ujali vedenia v zápase 0:1. Počas oslabenia v 29. minúte a 58. sekunde domáci vyrovnali stav stretnutia na 1:1. Strelec gólu Ervín Halász. Týmto výsledkom skončila druhá tretina.

V tretej tretine padali góly len z hokejok našich chlapcov. V čase 40:28 využili hostia z Bratislavy presilovú hru, autor gólu Erick Selleck, prihrávky Tibor Varga, Marek Slovák. Ďalší gól pridal v čase 45:35 Erik Smolka, prihrávky Lukáš Bohunický, Michal Šalka. V poslednej minúte zápasu, čas 59:02 posunul puk do brány Róbert Varga, prihrávky Marek Biro, Dávid Buc. Caps vyhrali tretinu 0:3. Naši chlapci porazili Spišskú Novú Ves 1:4 (0:0, 1:1, 0:3).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Climie; R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga; M. Biro, M. Juriga, F. Vašaš, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus