BRATISLAVA CAPITALS VÍŤAZNE V SKALICI

Bratislava Capitals odohrali 27. kolo SHL v Skalici.

Prvý gól zápasu strelil v čase 02:38 Marek Slovák, prihrávka Eric Selleck. V 17. minúte a 28. sekunde sa do listiny strelcov zapísal opäť Marek Slovák, prihrávky Eric Selleck, Dušan Klučiar. Naši vyhrali prvú tretinu 0:2.

Druhá tretina skončila bez gólu.

V 46. minúte tretej tretiny pridal ďalší gól Caps Michal Šalka, asistencie Lukáš Bohunický, Patrik Danišovský. Hostia vyhrali tretinu 0:1. Caps porazili HK Skalicu 0:3 po tretinách (0:2,0:0,0:1). Brankár Peter Hamerlík si zo Skalice odniesol čisté konto.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) – Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Vladimír Lukáčik, Ivan Jankovič, Matej Bača, Michal Šálka – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Dušan Klučiar, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka – Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus