Na prvý zápas za 1EURO!

Na prvý zápas sezóny v ICE HOCKEY LEAGUE vstupné 1€!

Vážení priaznivci iClinic Bratislava Capitals a kvalitného hokeja,

Chceli by sme Vás pozvať na úvodný zápas novej sezóny ICE HOCKEY LEAGUE. Na domácom ľade privítame nováčika HC Pustertal. Hráčov iClinic Bratislava Capitals nečaká na úvod ľahká úloha, náš súper tento rok vyhral Tatranský pohár.

Náš súper v minulom ročníku pôsobil v Alps Hockey League, kde vypadol v semifinále playoff. Do novej sezóny ulovil manažment vlkov skúsené posily z popredných líg. Mužstvo posilnili Johan Harju z MoDo, Jasse Ikonen z fínskeho Ässet či Ivan Deluca z EHC Biel-Bienne. Bránku hostí bude strážiť Tomas Sholl, ktorý bol vyhlásení za hráča turnaja Tatranského pohára.

Hokejová vstupenka = mimoriadna zľava na operáciu očí
Tí z Vás, ktorým sa nepodarí vyhrať operáciu zdarma v súťaži, získajú výnimočnú zľavu. Kúpou lístka na zápasy proti HC Pustertal alebo Dornbirn Bulldogs získate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € navyše z ceny na vybrané operácie očí v očnej klinike iClinic . Túto zľavu si môžete špeciálne skombinovať so zľavou, ktorú ponúka iClinic počas tohto leta vo svojej kampani “Operácia 2 očí za cenu 1”. Vďaka tejto ponuke tak získate zľavu viac ako 50% z pôvodnej cenníkovej ceny!

Viac informácií o akcii na bezbolestnú operáciu očí v očnej klinike iClinic nájdete na stránke: www.iclinic.sk/hokej

Zápas je organizovaný v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID-19).

  • Plne zaočkovaná osoba, najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky s dvojdávkovou schémou. V prípade jednodávkovej vakcíny je hranica 21 dní po aplikácii.
  • Osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.
  • Deti do 12 rokov
  •  Osoba, ktorá je schopná preukázať sa negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.
  • Osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami

Návštevníkov zápasu žiadame, aby mali počas pobytu na zimnom štadióne prekryté horné dýchacie cesty (rúško, respirátor).

Tešíme sa na Vás!