iClinic Bratislava Capitals vs HC Slovan Bratislava

Jedinečný duel medzi mladým klubom iClinic Bratislava Capitals, ktorý sa hneď vo svojej prvej sezóne v nadnárodnej ICE Hockey League dostal až do Play Off a klubom HC SLOVAN Bratislava s dlhoročnou históriou, je zárukou atraktívneho hokejového derby.

Príďte povzbudiť svoje hokejové idoly 11. 8. 2021 o 18:00 hod. na zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave. V prípade, že nebudete môcť prísť na zimák, môžete si užiť zápas v TV na stanici JOJ PLUS, ktorá toto Derby vysiela naživo v priamom prenose.

Moderovať zápas na zimáku bude Stano Benčat a v JOJ Plus si za komentátorský pult sadne Slavo Jurko!

Hokejová vstupenka = 3 operácie zdarma!
Počas prestávky po 1. tretine až traja z divákov môžu vyhrať bezbolestnú refrakčnú operáciu očí úplne zadarmo!
Súťaž o grátis operáciu očí sa bude niesť v hokejovom duchu! Šesť vyžrebovaných divákov bude rozdelených do 2 tímov: tímu iClinic Bratislava Capitals pod vedením prezidenta klubu MUDr. Iva Ďurkoviča a tímu HC SLOVAN Bratislava pod dohľadom jeho legendy Radoslava Kropáča. Úlohou oboch pánov bude z medzikružia strieľať na terče v bránke. Členovia víťazného tímu sa budú tešiť z výhry, ktorú navyše môžete posunúť svojim blízkym, ktorí túžia po dokonalom zraku.

Hokejová vstupenka = mimoriadna zľava na operáciu očí
Tí z Vás, ktorým sa nepodarí vyhrať operáciu zdarma v súťaži, získajú výnimočnú zľavu. Kúpou lístka na Bratislavské derby získate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € navyše z ceny na vybrané operácie očí v očnej klinike iClinic . Túto zľavu si môžete špeciálne skombinovať so zľavou, ktorú ponúka iClinic počas tohto leta vo svojej kampani “Operácia 2 očí za cenu 1”. Vďaka tejto ponuke tak získate zľavu viac ako 50% z pôvodnej cenníkovej ceny!

Viac informácií o akcii na bezbolestnú operáciu očí v očnej klinike iClinic nájdete na stránke: www.iclinic.sk/hokej

Predaj vstupeniek
Začiatok predaja vstupeniek na zápas Vám oznámime prostredníctvom Facebook stránky iClinic Bratislava Capitals, Instagramu iClinic_Bratislava_capitals. Presný počet povolených divákov bude prispôsobený tak, aby bol v súlade s platnými nariadeniami štátu. Vstupenky na zápas budú v predaji na stránke www.ticketportal.sk

Opatrenia COVID-19
iClinic Bratislava Capitals neustále monitoruje situáciu súvisiacu s pandémiou COVID-19.

Všetci diváci sa budú musieť preukázať dokladom o zaočkovaní, prekonaním ochorenia COVID-19 nie starším ako 180 dní, alebo negatívnym PCR či LAMP testom nie starším ako 24 hodín, podľa platnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR. Nebude už teda možné preukazovať sa antigénovým testom. V prípade, ak nebude mať návštevník podujatia doklad k dispozícii, usporiadateľská mu neumožní vstup na zimný štadión Ondreja Nepelu. Z dôvodu kontroly dokumentov návštevníkov pri vstupe, odporúčame príchod na zimný štadión minimálne hodinu pred začiatkom zápasu.

Návštevníkov zápasu žiadame, aby mali počas pobytu na zimnom štadióne prekryté horné dýchacie cesty (rúško, respirátor). Bufety a občerstvenie v priestoroch štadióna ostávajú zatvorené.

Nenechajte si ujsť jedinečné Bratislavské derby 11.8.2021 o 18:00