Čaká nás majster TIPOS extraligy – HKM Zvolen

Hokejový klub HKM a.s. Zvolen patrí medzi najúspešnejšie hokejové tímy na Slovensku. Klub bol založený v roku 1932, keď 14. februára odohral svoj prvý zápas. Od vtedy si klub vyslúžil postavenie bašty slovenského hokeja.

Trojnásobný majster SR...Celkovo hral Zvolen sedemkrát finále extraligy!

  • HKM Zvolen – majster SR 2020-2021
  • HKM Zvolen – majster SR 2012-2013
  • HKM Zvolen – majster SR 2000-2001

Kto všetko obliekal dres HKM Zvolen?

Jozef Golonka, Ján Letko, Ján Podkonický, Bohumil Trávník, Roman Čunderlík, Miroslav Žabka, Róbert Pukalovič, Miroslav Michalek, Dušan Pohorelec, Ladislav Čierny, Jozef Čierny, Ján Lašák, Ján Laco, Vlastimil Plavucha, Richard Šechný, Jaroslav Török, Michal Handzuš, Vladimír Országh, Richard Zedník, Peter Pucher, Tomáš Tatar, Marek Ďaloga, Andrej Podkonický, Lukáš Jurík, Kamil Brabenec

Kto nás čaká 31.8.2021 o 18:00?

Hráčov iClinic Bratislava Capitals čaká zaujímavý a bojovný súper. Prvým zaujímavým menom je brankár Robin Rahm. V minulosti pôsobil v Eliteserien v mužstvách Färjestad BK a Brynäs IF. V sezóne 2018-2019 odchytal 30 zápasov za Graz99ers v EBEL.

Zaujímavý je aj útok HKM, kde môžeme nájsť Mareka Viedenského, Radovana Puliša a Juraja Mikúša. Všetci traja si vyskúšali KHL v drese HC Slovan Bratislava. Počas leta získal náš súper zaujímavé posily ako Jérémy Roy, Nick Saracino, Aaron Thow, Cole Ully.

Zaujímavé…

Zápas bude špecifický pre Tylera Nanneho, ktorý nastúpi proti svojmu bývalému spoluhráčovi z tímu South Carolina Stingrays. Nanne hrával v minulej sezóne v Stingrays s Coleom Ullym.