Vidieť iClinic Bratislava Capitals naživo sa oplatí!

Vidieť iClinic Bratislava Capitals naživo sa oplatí!

iClinic Bratislava Capitals sa už nevie dočkať prvého zápasu v novej sezóne na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v piatok o 19:15 proti HC Pustertal. Rovnako sa celý klub teší aj na svojich fanúšikov, ktorých znova s radosťou privítame na tribúne. Aj preto sme si pre vás pripravili súťaže, ktoré potešia mladších i skúsenejších fanúšikov. Čestné buly bude vhadzovať obrovská osobnosť slovenského hokeja Peter Bondra.

Vyhraj Capitals-auto na víkend 

S partnerom KIA Dunajská Lužná si iClinic Bratislava Capitals pripravila súťaž o získanie nového vozidla na víkend. Stačí sledovať našu facebookovú skupinu https://www.facebook.com/iclinicbratislavacapitals a zapojiť sa do súťaže, ktorú vyhlásime deň pred zápasom. Ak vás vylosujeme, budete mať príležitosť si zastrielať na našu auto-bránku. Ak uspejete, perfektné vozidlo na víkend je vaše!

Zahraj si nájazdy na konzole s Capitals

Mysleli sme aj na našich mladších fanúšikov, ktorí si budú môcť zahrať za Capitals nájazdy na hernej konzole. Výhra bude taktiež lákavá, kedže vieme, že deti majú radi prekvapenia, tak si ju necháme zatiaľ pre seba. 🙂

Získaj zľavu na operáciu očí v cene vstupenky

Kúpou lístku lístka na prvý súťažný zápas získavate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € zľavu navyše z ceny operácie očí. Túto zľavu záujemca môže výnimočne skombinovať so zľavou, ktorú ponúkame v aktuálnej kampani „2 oči za cenu 1“. Vďaka tejto ponuke tak získate NEUVERITEĽNÚ ZĽAVU VIAC AKO 50 %!
Po víťaznom zápase sme znova pripravení umocniť vo vás emóciu radosti perfektnou krasokorčuliarskou šou!

LET´S GO CAPITALS!