CAPITALS posilní Maxim Čajkovič

BRATISLAVA – Hokejový klub iClinic Bratislava CAPITALS posilní slovenský reprezentant v juniorských kategóriách a prospect čerstvého víťaza Stanley cupu Tampa Bay Lightning Maxim Čajkovič.

„Sme veľmi radi, že sme získali tak mladého a kvalitného slovenského hráča. Maxo bol minulý rok jediným draftovaným slovenským hokejistom do NHL, keď si ho v 3. kole z celkového 89. miesta vybral klub NHL Tampa Bay Lightning. Spoločne s klubom Val-d´Or Foreurs sme sa dohodli na jeho hosťovaní do momentu, kedy začne príprava v jeho kanadskom klube, pričom nastúpi už v sobotnom zápase v Salzburgu. Samotná organizácia Tampy Bay nám vyslovila slová vďaky, že Max bude môcť získavať hernú prax a skúsenosti medzi seniormi v kvalitnej ICE Hockey League,” uviedol viceprezident a generálny riaditeľ Dušan Pašek.

Hokejisti iClinic Bratislava CAPITALS absolvovali svoju premiéru v tejto súťaži v nedeľu, keď v domácom zápase podľahli tímu spusu Vienna Capitals 2:7. Najbližší víkend ich čakajú zápasy v Salzburgu (v sobotu 3.10.) a Innsbrucku (4.10.).