Capitals s ďalšou výhrou!

V treťom kole ICE Hockey League sme zaknihovali druhé víťazstvo na ľade HC TWK Innsbruck 5:1 po tretinách (1:0,0:2,0:3). Za Caps sa presadili postupne Dávid Bondra, Martin Chovan, Denis Hudec, Thomas Valkvae Olsen a Sam Jardine. Aktuálne tak v nekompletnej tabuľke okupujeme tretiu priečku. Po prvej tretine, sme Innsbruck dostali pod výraznejší tlak, ktorý domáci dokázali uniesť do 32. minúty, od ktorej sme sa začali strelecky presadzovať. Po dobrom výkone sme naladení na ďalšie zápasy s obrovskou chuťou! Najbližšie sa predstavíme už tento piatok (24.9) na ľade Graz-u o 19:15.
  • Aktuálne skóre strelených a inkasovaných gólov iClinic Bratislava Capitals je 12:6
  • Najlepším hráčom z pohľadu kanadského bodovania v kabíne je po troch kolách Jamie Arniel (1+3b) a Marc-Olivier Roy (0+4)
  • Dvojgólovými strelcami sú v tejto sezóne po treťom kole Dávid Bondra, Denis Hudec, Thomas Valkvae Olsen, Tor Immo, Sam Jardine, Boris Sádecký, Michal Mrázik a Roman Faith