CAPITALS v prvom prípravnom zápase vo Zvolene prehrali

Hráči iClinic Bratislava CAPITALS vo svojom úvodnom zápase podľahli domácemu HKM Zvolen 2:4.

Hráči nového klubu z Bratislavy začali výborne, v prvých desiatich minútach zatlačili súpera do jeho obranného pásma, vypracovali si niekoľko šancí a tento tlak vyústil do prvého gólu, ktorý dal z presilovky kapitán Karol Sloboda. Tesne pred koncom prvej tretiny Zvolen vyrovnal.

V druhej tretine sa hra vyrovnala a šance sa striedali na oboch stranách. Ako prvý sa v druhej tretine presadil Kelemen zo Zvolena, o 10 minút na to vyrovnal po dorážke Michal Šalka. Všetko bolo otvorené a bolo jasné, že o výsledku sa rozhodne až v tretej tretine.

V tretej tretine posilnil tím zo Zvolena gól v úvodnej minúte z presilovky a zvyšok posledného dejstva už kontroloval priebeh zápasu a dotiahol zápas do víťazného konca.

HKM Zvolen – iClinic Bratislava CAPITALS 4:2 (1:1, 1:1, 2:0), 18. Nuutinen, 23. a 41. Kelemen, 46. Pulis – 10. Sloboda (Miklík, Bohunický), 33. Šalka.