CAPS SÚ SPÄŤ!

Nová sezóna ICE HOCKEY LEAGUE opäť aj s iClinic Bratislava Capitals. 

Je to oficiálne! Hokejový klub iClinic Bratislava Capitals bude v novej sezóne 2022/23 znova súčasťou nadnárodnej súťaže Ice Hockey League.
Ambiciózny klub sa vracia pod heslom: ‘The Show Must Go On!’
A práve šou je to, na čo sa môžu fanúšikovia v novej sezóne tešiť. A nielen hokejovú.

Cieľom klubu iClinic Bratislava Capitals je hrdo reprezentovať Slovensko v nadnárodnej lige, predvádzať atraktívny hokej, budovať a rozširovať hokejovú komunitu Caps a dopriať každému divákovi neopakovateľný zážitok.

„Sme veľmi radi, že klub sa po niekoľkomesačnej pauze vracia na hokejovú mapu. Nedávne obdobie bolo pre mnohých z nás veľmi náročné, o to viac sa tešíme na výzvy, ktoré pred nami stoja. Klub iClinic Bratislava Capitals je mladý, ambície mu však nechýbajú. Verím, že v novej sezóne ICE Hockey League ich potvrdíme,“ povedal prezident klubu Ivo Ďurkovič.

Pre bratislavské mužstvo pôjde o tretiu sezónu v nadnárodnej lige, kde okrem neho pôsobia tímy z Rakúska, Maďarska, Talianska a Slovinska.
„Čoskoro predstavíme verejnosti meno nového hlavného trénera mužstva ako aj hráčov, ktorí nás budú reprezentovať.

Kostru by mali tvoriť hokejisti zo Slovenska doplnení o kvalitných legionárov,“ konštatoval nový športový riaditeľ klubu Peter Draisaitl, ktorý v minulosti pôsobil ako tréner nášho tímu.