Dôležitý skalp Innsbrucku!

Po včerajšej výhre vo Villachu sme dokázali zmobilizovať sily a poraziť aj žralokov z Innsbrucku! Takzvaný “šesťbodový” sa pre CAPS nezačal ideálne, hostí poslal do vedenia po tečovanej strele Colton Saucerman. iClinic Bratislava Capitals vrátil do hry Denis Hudec. Do zoznamu strelcov sa v 29 minúte zapísal obranca Ryan Culkin. Žraloci z Innsbrucku však opäť vyrovnali po strele Saucermana.

V 57 minúte šikovne odzbrojil súpera Adam Bezák, ktorý posunul puk do jazdy Dávidovi Bucovi. Náš kapitán efektívne našiel Denisa Hudeca, ktorý z prvej prestrelil všetko čo stálo v ceste.

Zostava iClinic Bratislava Capitals: Coreau – Chovan, Culkin, Boldižár, Guimond, Romančík, Šedivý, Ďurkech – Miklík, Hults, Kostitsyn – Fortier, Higgs, Bubela – Hudec, Buc, Faith – Bezák, Mrázik, Köver – Šmida

Zostava HC TWK Innsbruck: McCollum – Saucerman, Racine, Lattner, Saxrud, Bär, Wetzelsberger – Sideroff, Christoffer, Ciampini – Gerlach, Girard, Herr – Jennes, Winkler, Kromp – Paulweber, Ludin, Mader

Po náročnom programe čaká hráčov aj realizačný tím oddych. Zápasový program ICE Hockey League pokračuje 2.2.2021. Do Bratislavy príde Graz, s ktorým bojujeme o tabuľkové umiestnenie.