GÓLOSTROJ BRATISLAVA CAPITALS POKRAČOVAL AJ V SKALICI

5.kolo nadstavbovej časti 1.SHL odohrali naši chlapci v Skalici.

Skóre prvej tretiny otvorili gólom z hokejky Dávida Jaša domáci v čase 03:34. V 12 minúte a 7 sekunde naši chlapci vyrovnali stav stretnutia na 1:1. Autor gólu Róbert Varga, prihrávky Tibor Varga, Dávid Buc. Hostia v čase 18:25 využili presilovú hru gólom Róberta Vargu, asistencie Ryan Martinelli, Martin Kalináč. Caps sa ujali vedenia 1:2. Týmto skóre skončila aj tretina.

Gólostroj našich chlapcov pokračoval v druhej tretine. Caps streli tri góly nasledovne: čas 26:18 Martin Kalináč, prihrávka Denis Hudec, 28:40 Marek Slovák, prihrávky Filip Vašaš, Eric Selleck, 36:29 Karol Sloboda, prihrávky Patrik Danišovský, Michal Šalka. Po dvoch tretinách Caps viedli 1:5.

V tretej tretine v čase 47:20 korigovali domáci stav stretnutia na 2:5, strelec gólu Dávid Jaša. Keďže ďalší gól v stretnutí už nepadol, Caps vyhrali nad Skalicou 2:5 (1:2, 0:3, 1:0).

Bratislava Capitals: M. Climie, (P. Hamerlík) –  R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga – K. Sloboda, M. Biro, F. Vašaš, M. Slovák, E. Selleck – M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – M. Juriga, D. Klučiar, M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: P. Oremus