HLADKÝ POSTUP CAPS DO SEMIFINÁLE SHL. Nie je jasné, kedy sa odohrá.

Štvrtý zápas štvrťfinále odohrali naši chlapci v Leviciach.

V úvode prvej tretiny Caps využili presilovú hru, v čase 08:29 strelil gól Tibor Varga, asistencie Ryan Martinelli, Dávid Buc. Ďalší gól Caps padol opäť z presilovej hry sekundu pred koncom tretiny. Autor gólu Ryan Martinelli, prihrávka Róbert Varga. Caps vyhrali prvú tretinu 0:2.

V druhej tretine v čase 27:49 zvýšil vedenie Caps na 0:3 Róbert Varga, prihrávky Karol Sloboda, Dávid Buc. Ďalší gól v tejto tretine už nepadol.

Tretiu tretinu v čase 56:34 uzavreli naši chlapci gólom z hokejky Patrika Danišovského, prihrávky Filip Vašaš, Erik Smolka. Celkovo skončil zápas víťazstvom Caps 0:4 (0:2, 0:1, 0.1).

Zatiaľ však nie je jasné, kedy sa odohrajú zvyšné zápasy štvrťfinále, keďže po nariadení vlády sú na najbližších 14 dní zrušené všetky športové podujatia.

Bratislava Capitals: P. Hamerlík,(M. Climie) –  R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga – K. Sloboda, M. Biro, D. Kružík, M. Slovák – E. Selleck, S. Piché, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – M. Bača, M. Šalka, P. Danišovský, E. Smolka, F. Vašaš

Hlavný tréner: Peter Oremus