HOKEJISTI CAPITALS POKRAČUJÚ V PARÁDNEJ JAZDE

Caps  hostili na domácom ľade hokejový team MHK Dubnica nad Váhom.

Skóre prvej tretiny otvorili domáci v čase 06:18 gólom z presilovej hry. Strelec gólu Eric Selleck, prihrávky Karol Sloboda, Marek Slovak. V čase 08:59 ďalší gól našich chlapcov pridal Marek Slovák, asistencie Karol Sloboda, Marek Biro. V 11. minúte a 20. sekunde sa hosťom podarilo znížiť stav stretnutia na 2:1, strelec gólu Filip Hudák. Týmto stavom skončila aj prvá tretina.

Druhú tretinu vyhrali naši chlapci 1:0, gólom v čase 23:59. Autor gólu Dávid Buc, prihrávky Tibor Varga, Marek Biro. Stav zápasu 3:1.

V tretej tretine pridali Caps ďalšie tri góly v tomto poradí: 42:55 Tibor Varga, asistencie , Dávid Buc, Róbert Varga 53:26 Marek Slovák, asistencia Filip Vašaš, 57:49 Tibor Varga, asistencie Marek Slovák, Dávid Buc domáci využili presilovú hru. Hostia v čase 59:23 korigovali stav stretnutia počas oslabenia, strelec gólu Oliver Ďuriš. Víťazstvo v pomere 6:2 po tretinách (2:1, 1:0, 3:1) si pripísali hokejisti Bratislava Capitals.

Bratislava Capitals: M. Climie, (P. Hamerlík) –  R.Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga –  K. Sloboda, M. Biro, F. Vašaš, M. Slovák, E. Selleck – M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – V. Lukáčik, M. Juriga, D. Klučiar, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: P. Oremus