iClinic Bratislava Capitals sa vracajú do akcie, Draisaitla zastúpi Pašek!

iClinic Bratislava Capitals sa vracajú do akcie, Draisaitla zastúpi Pašek!
Už tento piatok 8.10.2021 o 18:30 čaká tím iClinic Bratislava Capitals veľké Česko-Slovenské derby proti Orli Znojmo. Do prestížneho zápasu však pôjde tím oslabený o viacero kľúčových mužov.
Z hráčov nebudú k dispozícii líder tímovej produktivity, osembodový Marc-Olivier Roy. Rovnako tak najlepší nahrávač Nikolaj Žerdev, mladík Michal Mrázik či skúsený obranca Brett Carson. V zápase bude absentovať aj hlavný tréner Peter Draisaitl. Na striedačke Capitals ho zastúpi viceprezident klubu Dušan Pašek.

Pod absenciu opôr a trénera tímu sa podpísal koronavírus, pre ktorý musel klub presunúť dva domáce zápasy s Villachom a Bolzanom.

„Všetci, ktorí absentujú sú v poriadku, bez komplikácií a v najbližších dňoch im karanténa končí. Je to síce nepríjemná situácia, ale na nič sa nebudeme vyhovárať. Znojmo má  dobré výsledky a kvalitný káder, ale my ideme bojovať a urobiť všetko pre úspech v historicky prvom Česko-Slovenskom derby v ICE Hockey League.“ konštatoval Pašek.

Po piatkovom zápase v Znojme sa Capitals predstavia v nedeľu 10. októbra o 15:00 v domácom prostredí keď privítajú Blackwings Linz, vstupenky sú už v predaji v sieti Ticketportal.

Vstupenky TU: https://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-Linz-BlackWings