Kam smerujú hráči CAPS?

Hráči iClinic Bratislava Capitals sezónu dohrajú v iných kluboch. Na limitované hosťovanie sa už pobrali viacerí z nich. 

Marc-Olivier Roy spoločne s Connor LaCouvee posilnia fínsku Liigu v mužstvách SaiPa a KalPa. Kým Marc-Olivier Roy bude obliekať dres SaiPa, LaCouvee sa postaví do bránky mužstva KalPa.

Marc-Olivier Roy za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 13 zápasov v ktorých získal 13 bodov. Do súperovej brány skóroval 4-krát a na 9 gólov prihral.
Connor LaCouvee za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odchytal 11 zápasov.

Pomerne mnoho hráčov z iClinic Bratislava Capitals poputuje do slovenskej Tipos Extraligy.

HK Dukla Trenčín angažovala dvojicu hráčov z nášho kádru, ktorými sú Denis Hudec a Martin Chovan.

Denis Hudec za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 109 zápasov v ktorých 28 krát skóroval do súperovej bránky a v 35-ich prípadoch na gól prihral. Na konto si týmto pripísal 68 bodov.
Martin Chovan za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 44 zápasov v ktorých nazbieral 12 bodov. 4-krát skóroval a 8 krát na samotný gól prihral.

HK Dukla Michalovce posilnia naši dvaja úžasní útočníci. Kapitán mužstva iClinic Bratislava Capitals Dávid Buc a mladý talentovaný Roman Faith.

Dávid Buc za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 110 zápasov, v ktorých nazbieral dokopy 84 bodov za 30 gólov a 54 asistencií.
Roman Faith za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 44 zápasov a získal 15 bodov z čoho dal 5 gólov a 10 krát na gól asistoval.

Všetkým hráčom srdečne ďakujeme za odvedenú prácu na ľade, prajeme úspešné pôsobenie v tímoch fínskej a slovenskej ligy a taktiež im želáme úspešné ukončenie sezóny.