Ktoré kluby privítali hráčov CAPS?

Hráči iClinic Bratislava Capitals sezónu dohrajú v nových kluboch. Na limitované hosťovanie si angažmá našli v českej, ako aj v slovenskej lige.

Náš úžasný krídelník Dávid Bondra podpísal s ”kamzíkmi” zmluvu do konca sezóny. Bondra sa tak vrátil do Popradu, ktorého dres už obliekal v rokoch 2016-2019. Kanadský rodák Jamie Arniel rovnako poputuje do HK Poprad, a spolu s Dávidom si zahrajú slovenskú Tipos Extraligu.

Dávid Bondra zatiaľ odohral za iClinic Bratislava Capitals 13 zápasov v ktorých nazbieral 5 bodov za 2 góly a 3 asistencie.
Jamie Arniel za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 14 zápasov v ktorých dokázal nazbierať 11 bodov za 4 strelené góly a 7 asistencií. Za HK Poprad už stihol odohrať 2 zápasy a na konte má 1 gól a  1 asistenciu.

Tipos Extraligu v mužstve HC Košice si okúsi dvojica hráčov Luc Snuggerud a Michal Mrázik.

Prvý menovaný Luc Snuggerud pomôže vystužiť obranu HC Košice. „Je to tímový hráč a sme radi, že sa nám podarilo doplniť naše defenzívne rady,“ uviedol športový manažér ”oceliarov“ Gabriel Spilar. Mladý a šikovný útočník Michal Mrázik si túto sezónu taktiež zahrá v mužstve ”oceliarov”.  “Je to vysoký a dobre stavaný pravák, ktorý môže hrať v strede, ale aj na krídle útoku,”  taktiež uviedol športový manažér Gabriel Spilar o Michalovi.

Luc Snuggerud za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 14 zápasov a bodoval 8-krát. Luc strelil 4 góly a na 4 prihral.
Michal Mrázik za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 23 zápasov v ktorých nazbieral 11 bodov za 6 gólov a 5 asistencií.

Vojtech Zeleňák a Samuel Baroš našli svoje angažmá v českej lige.

Samuel Baroš začal prebiehajúcu sezónu 2021/2022 v iClinic Bratislava Capitals. V 5 zápasoch dosiahol 93,2-percentnú úspešnosť zásahov a priemer 2,10 inkasovaného gólu na zápas. Klub HC Frýdek-Místek je zároveň farmou majstra českej extraligy HC Oceláři Třinec. V zahraničnej súťaži bude okrem Baroša pôsobiť aj Vojtech Zeleňák a to v mužstve Dukla Jihlava, za ktorý už odohral 3 zápasy.

Samuel Baroš za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odchytal 30 zápasov.
Vojtech Zeleňák za iClinic Bratislava Capitals zatiaľ odohral 14 zápasov, v ktorých získal jeden bod za jednu asistenciu.

Všetkým hráčom srdečne ďakujeme za odvedenú prácu na ľade, prajeme úspešné pôsobenie v tímoch českej a slovenskej ligy a taktiež im želáme úspešné ukončenie sezóny.