PO VYSOKEJ VÝHRE V TRNAVE CAPS POKRAČUJÚ NA VÍŤAZNEJ VLNE

V 28. kole SHL sa stretli HK Gladiators Trnava a Bratislava Capitals.

Naši chlapci pred koncom prvej tretiny využili presilovú hru v čase 17:04. Autor gólu Tibor Varga, prihrávky Róbert Varga, Dávid Buc. Caps vyhrali prvú tretinu 0:1.

V úvode druhej tretiny Caps zvýšili svoje vedenie na 0:2 v 23. minúte a 26. sekunde posunul puk do brány Dávid Buc, asistencie Filip Vašaš, Róbert Varga. Na 0:3 zvýšil stav stretnutia v čase 25:37 z nariadeného trestného strieľania Marek Slovák. Ďalší gól hostí v čase 34:01 strelil Dušan Klučiar, prihrávky Erik Smolka, Patrik Danišovský. Domácim sa podarilo v 34. minúte a 50. sekunde znížiť stav zápasu gólom Mateja Tótha. Na konci tretiny svietil na svetelnej tabuli stav 1:4. Caps vyhrali tretinu 1:3.

Tretia tretina skončila jednoznačným výsledkom 0:7 pre Caps. Sled gólov: 40:54 Tibor Varga, prihrávky Matúš Juriga, Marek Slovák 1:5, 44:08 Erik Smolka, prihrávky Dušan Klučiar, Patrik Danišovský 1:6, 52:35 Ryan Martinelli, prihrávky Dávid Buc, Róbert Varga 1:7, 53:02 Denis Hudec, prihrávky Marek Slovák, Tibor Varga 1:8, 55:33 Tibor Varga, prihrávky Marek Slovák, Denis Hudec 1:9, 56:51 Dávid Buc, prihrávky Róbert Varga, Lukáš Bohunický 1:10, 58:35 Filip Vašaš, prihrávky Denis Hudec, Lukáš Bohunický, gól padol počas presilovej hry domácich 1:11. Tibor Varga zaznamenal hetrik. Caps vyhrali nad Trnavou v pomere 1:11 po tretinách (0:1, 1:3, 0:7).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, (M. Mega), R. Martinelli, L. Bohunický, F. Vašaš, D. Buc, R. Varga; M. Biro, M. Juriga, T. Varga, M. Slovák, D. Hudec; M. Bača, I. Jankovič, D. Klučiar, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus