Posily!

BRATISLAVA – V novej sezóne ICE HOCKEY LEAGUE posilnia Hokejový klub iClinic Bratislava Capitals útočník Tor Immo a obranca Sam Jardine.

“Tor Immo je fyzicky zdatný typ útočníka, ktorý sa vie strelecky presadiť a zároveň disponuje solídnym korčuľovaním. Sam Jardine bude jeden z pilierov našich obranných radov, nebojí sa hrať s pukom a rozohrávať akcie, pričom v defenzívnej zóne si dobre plní obranné povinnosti v súbojoch jeden proti jednému,” povedal viceprezident klubu Dušan Pašek.

26-ročný Immo prichádza po produktívnej sezóne v HockeyAllsvenskan, kde posledné tri sezóny pôsobil v tíme BIK Karlskoga. V sezóne 2020-2021 v 50 zápasoch strelil 14 gólov a pridal 25 asistencii. Pre Imma je iClinic Bratislava Capitals prvým pôsobením mimo Švédska.

27-ročný Jardine bol draftovaný v roku 2011 v 6.kole tímom Chicago Blackhawks. Skúsenosti však zbieral najmä v NCAA v tíme Ohio State University, kde v roku 2014 bol asistentom kapitána. Jardine má na konte cez 71 zápasov v AHL za Rockford IceHogs, San Antonio Rampage a Toronto Marlies. Do iClinic Bratislava Capitals prichádza z tímu Greenville Swamp Rabbits v ECHL. V sezóne 2020-2021 strelil za Greenville Swamp Rabbits v 67 zápasoch 3 góly a pridal 41 asistencií.