Preview: EC Grand Immo Villach

Capitals pokračujú v zápasoch, zajtra privítajú Villach!

POZOR: Vstupenky presunutého zápasu 1.10 Capitals vs Villach ostávajú v platnosti na zajtrajší zápas! Turnikety Vás pustia na zápas aj so vstupenkou s dátumom 1.10!

Na ľade zimného štadióna Ondreja Nepelu privítame EC GRAND IMMO VSV. Villach je 6-násobný majster Rakúskej hokejovej ligy. Oproti minulému roku sa z tímu pohybujúcemu sa na spodku tabuľky stal nebezpečný čierny kôň ligy. Villach je navyše tabuľkový sused iClinic Bratislava Capitals!

V tíme hlavného trénera Roba Dauma nájdeme nebezpečného Scotta Kosmachuka, ktorý v 14- zápasoch strelil 7 gólov a pridal 8 asistencii. V prvom útoku nájdeme aj dvojicu Hughes a Broda, obaja majú cez 14 bodov v tabuľke produktivity.

V bránke Villachu je jasnou jednotkou Andreas Bernard, odchytal už 14 zápasov a drží si úspešnosť zákrokov na úrovni 89%. 185 cm vysoký ľavák v minulosti chytal za silné mená akými sú SaiPa, Ässät či KooKoo. Fanúšikovia u nás si ho môžu pamätať z extraligových časov, 16 zápasov odchytal za MAC Újbuda. 31-ročný Bernard je navyše členom “Squadra Azzurra”, teda reprezentácie Talianska.

Organizátor musí podľa platných znení aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 splniť predpis OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

Vstup na štadión tak bude umožnený:
– Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

– Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

– Deťom do 12 rokov

– Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

– Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

Vstupenky TU: https://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-EC-GRAND-Immo-VSV