Preview HC Pustertal

Novú kapitolu v hokejovom príbehu iClinic Bratislava Capitals otvárame zápasom proti nováčikovi v súťaži HC Pustertal. Náš súper prichádza do Bratislavy z mesta Brunico, ktoré leží v oblasti južného Tirolska a jeho talianskej časti. Zaujímavosťou je, že klub pre svoju budúcnosť v ICE HOCKEY LEAGUE postavil novú halu s kapacitou 3.100 divákov a pred nedávnom zvíťazil v Tatranskom pohári na Slovensku, keď porazil vo finále HK 32 Liptovský Mikuláš 3:1 a v základnej časti tento tím porazil aj Prešov. 

V tíme kanadského hlavného trénera Luciana Basileho nájdeme stálych reprezentantov Talianska akými sú Ivan Deluca, Tommaso Traversa či Armin Hofer. Kostra mužstva “vlkov” je vystužená o kvalitných zahraničných hráčov ako Zach Budish, Johan Harju, Jasse Ikonen či brankára Tomasa Sholla.

Čerstvou posilou tímu HC Pustertal sa stal 24-ročný Brad Morrison, ktorý bol v roku 2015 draftovaný v 4.kole tímom New York Rangers. Do tímu HC Pustertal prišiel z mužstva Indy Fuel v ECHL.

 

Vstupenky na zápas môžete kúpiť v špeciálnej cene 1€ prostredníctvom Ticketportal.

https://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-HC-Pustertal

K dispozícii sú aj vstupenky na duel v sobotu 18.9.2021 proti Dornbirn Bulldogs, ktorý sa začne do 17:00 v cene špeciálneho vstupného od 5 €.

https://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-Dornbirn-Bulldogs

 

MIMORIADNA ZĽAVA IBA PRE DIVÁKOV ÚVODNÉHO ZÁPASU SEZÓNY: ZĽAVA „2 OČI ZA CENU 1“ + 100 € ZĽAVA NAVYŠE

Kúpou lístku lístka na prvý súťažný zápas získavate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € zľavu navyše z ceny operácie očí. Túto zľavu záujemca môže výnimočne skombinovať so zľavou, ktorú ponúkame v aktuálnej kampani „2 oči za cenu 1“. Vďaka tejto ponuke tak získate NEUVERITEĽNÚ ZĽAVU VIAC AKO 50 %!

Organizátor musí podľa platných znení aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 splniť predpis OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

Vstup na štadión tak bude umožnený:

– Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

– Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

– Deťom do 12 rokov

– Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

– Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

Tešíme sa na Vašu podporu na zimnom štadióne Ondreja Nepelu!