Preview pred duelom s Dornbirnom Bulldogs
Po piatkovom zápase s Pustertalom nastúpime v sobotu (18.9.2021) na domácom ľade proti Dornbirn Bulldogs o 17:00, s ktorým máme vo vzájomných zápasoch ICE Hockey League negatívnu bilanciu. Rakúsky klub s nami v piatich meraniach síl uspel celkovo štyri-krát a v dvoch prípadoch po predĺžení. Naše jediné víťazstvo sa konalo vo februári 2021 na domácom ľade rovnako po predĺžení, ktoré nakoniec rozhodlo o postupe Caps do Play-off ICE Hockey League.

Zaujímavosti

Bulldogs v predchádzajúcej sezóne vypadli v štvrťfinále Play-off, v ktorom uspel Salzburg 4:2 na zápasy. Po základnej časti skončil v tabuľke rakúsky tím o jednu pozíciu vyššie pred iClinic Bratislava Capitals, a teda na šiestom mieste.
Klub z Voralbergu pôsobil v Rakúskej lige 11 rokov, počas ktorých si na konto pripísal dva tituly. Medzi najvýraznejšie posily mužstva patria Vladimír Růžička, Pavel Padakin a Jesse Saarinen.
Lístky v hodnote od 5€ budú k dispozícii na všetkých predajných miestach Ticketportal-u, prípadne online (https://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-Dornbirn-Bulldogs). Zakúpiť si ich môžete aj priamo pred zápasom na štadióne.