Preview: Steinbach Blackwings Linz

Už zajtra o 15:00 privítame na domácom ľade Steinbach Blackwings Linz!

Zápas bude mať špecifický náboj pre brankára hostí, Jared Coreau patril v minulej sezóne k oporám iClinic Bratislava Capitals. 197cm vysoký brankár chytal v minulosti za Detroit Red Wings a vyskúšal si aj legendárny winter classic!

Hlavný tréner Dan Ceman má k dispozícii ofenzívne ladené mužstvo, pozor si musíme dať najmä na Briana Lebelera a Dragana Umicevica. V obrane hostí je lídrom Gregorc Blaz, výrazne dopomohol KAC k minuloročnému titulu.

Čestné úvodné vhadzovanie zápasu príde vhodiť legenda nášho hokeja Miroslav Šatan!

Vstup na štadión tak bude umožnený:
– Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

– Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

– Deťom do 12 rokov

– Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

– Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

  • Deti do 6. rokov zadarmo bez nároku na sedadlo

The condition for entering the match is:
(a) confirm full vaccination; or
(b) confirm a negative result to the COVID-19 disease test not older than 72 hours after collection in the case of RT-PCR or LAMP test or 48 hours after collection in the case of antigen test, or
(c) certify that COVID-19 disease has been prevented by not more than 180 days.

Vstupenky TU: https://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-Linz-BlackWings?idp=185192