Preview VSV

Na ľade zimného štadióna Ondreja Nepelu privítame EC GRAND IMMO VSV. Villach je 6-násobný majster Rakúskej hokejovej ligy. Už na prvý pohľad je vidieť, že Rob Daum vytvoril fyzicky veľmi silné mužstvo. Do tímu nášho súpera pribudli počas leta Yannic Pilloni, John Hughes, Rick Schofield či Maximilian Rebering. Defenzíve Villachu bude navyše veliť skúsený obranca Jamie Frasier.

Výsledky EC GRAND Immo VSV

Hydro Fehérvár AV19 – EC GRAND Immo VSV (5:1)

EC GRAND Immo VSV – Blackwings Linz (2:0)

EC GRAND Immo VSV – HC Pustertal (2:3)

Hydro Fehérvár AV19 – EC GRAND Immo VSV (3:2)

Organizátor musí podľa platných znení aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 splniť predpis OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

Vstup na štadión tak bude umožnený:
– Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

– Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

– Deťom do 12 rokov

– Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

– Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

VSTUPENKY TU: 

https://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-EC-GRAND-Immo-VSV