Dávid Bondra

Ako tráviš čas v rozmedzí medzi skončenou a novou sezónou?

Ihneď po sezóne som sa vrátil do USA kde trávim čas so svojou snúbenicou a rodinou. Teraz som dosť zaneprázdnený prípravou na našu svadbu, ktorú budeme mať v júli.

Kedy začínaš s prípravou na novú sezónu v ICE HOCKEY LEAGUE?

S prípravou som začal po týždni ukončenia sezóny v Brne. Hokejová sezóna je veľmi náročná mentálne aj fyzicky, v lete netrénujem na ľade, ale skôr trávim čas v posilňovni. Sústredím sa na kardio, silové cvičenia a taktiež na rýchlosť a výbušnosť.

V minulej sezóne si pôsobil v KHL v tíme Kunlun Red Star a neskôr v HC Kometa Brno. Ako hodnotíš vlaňajšiu sezónu?

Minulú sezónu som mal možnosť hrať v dvoch veľmi dobrých hokejových ligách, v ktorých som získal veľa skúseností a dúfam, že mi pomôžu v novej sezóne v iClinic Bratislava Capitals.

Aký si typ hráča, aké sú tvoje prednosti?

Myslím si, že som pracovitý útočník, ktorý je schopný hrať útočne ale aj defenzívne. Nebojím sa hrať fyzicky a agresívne. Mojou silnou stránkou je rýchlosť a hra v oslabení.

Čo vieš o ICE HOCKEY LEAGUE?

Počul som iba dobré veci o lige. Naposledy som sa o nej rozprával s Petrom Schneiderom, ktorý podpísal s Red Bull Salzburg zmluvu. Taktiež som sa rozprával s Dávidom Bucom o tíme a lige. Veľmi sa teším na novú výzvu a sezónu.

Na koho sa najviac tešíš v kabíne iClinic Bratislava Capitals?

Teším sa na nových spoluhráčov, čítal som, že budeme mať niekoľkých zo severnej Ameriky, dúfam že budem môcť pomôcť aj ako tlmočník 🙂 Som rád, že budem môcť hrať s Dávidom Bucom.