Zaži začiatok sezóny s iClinic Bratislava Capitals naživo!

Na hráčov iClinic Bratislava Capitals čaká na začiatok novej sezóny neľahká úloha. HC Pustertal v minulom ročníku pôsobil v Alps Hockey League, v ktorej vypadol až v semifinále play-off. Náš súper sa pred sezónou posilnil o skúsené mená, svätyňu pritom bude strážiť najlepší hráč Tatranského pohára – Tomas Sholl.

Vstupenky na zápas sú v predaji v špeciálnej cene 1 online prostredníctvom Ticketportal-u. Predaj prebehne v dvoch vlnách. V prípade naplnenia kapacity sektoru “A”, máme pre vás pripravené aj vstupenky do sektora “B”.

Vstupenky kupujte TUhttps://www.ticketportal.sk/event/iClinic-Bratislava-Capitals-vs-HC-Pustertal

Organizátor musí podľa platných znení aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 splniť predpis OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

Vstup na štadión tak bude umožnený:
– Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

– Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

– Deťom do 12 rokov

– Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

– Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

MIMORIADNA ZĽAVA IBA PRE DIVÁKOV ZÁPASU: ZĽAVA „2 OČI ZA CENU 1“ + 100 € ZĽAVA NAVYŠE

Kúpou lístku lístka na prvý súťažný zápas získavate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € zľavu navyše z ceny operácie očí. Túto zľavu záujemca môže výnimočne skombinovať so zľavou, ktorú ponúkame v aktuálnej kampani „2 oči za cenu 1“. Vďaka tejto ponuke tak získate NEUVERITEĽNÚ ZĽAVU VIAC AKO 50 %!

Tešíme sa na Vašu podporu na zimnom štadióne Ondreja Nepelu!