ŠNÚRU CAPITALS NEPRETRHOL ANI MARTIN

Do hlavného mesta pricestovali hokejisti z Martina, aby odohrali 35. kolo druhej najvyššej slovenskej hokejovej ligy.

Úvodný gól stretnutia strelili domáci v čase 01:48, autor gólu Filip Surovka, prihrávky Martin Kalináč, Denis Hudec.

V druhej tretine taktiež chudobnej na góly, Caps pridali v 27 minúte a 14 sekunde ďalší gól z hokejky Karola Slobodu, asistencie Eric Selleck, Marek Slovák. Stav bol po dvoch tretinách 2:0 pre domácich.

Tretiu tretinu otvorili gólom v 54 minúte a 53 sekunde hostia, autor gólu Matej Dírer. Upravili stav stretnutia na 2:1. V závere tretiny Caps poistili svoje vedenie v zápase gólom v 58 minúte a 42 sekunde. Strelec gólu Róbert Varga, prihrávky Tibor Varga, Dávid Buc. Stretnutie skončilo 3:1 pre Caps (1:0, 1:0, 1:1).

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) –  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Ivan Jankovič, Sébestien Piché, Matej Bača, Matúš Juriga  –   Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Dušan Klučiar, Erik Smolka, Patrik Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus