V druhom prípravnom zápase CAPITALS porazili Trenčín

Hráči iClinic Bratislava CAPITALS vo svojom druhom prípravnom zápase zvíťazili na ľade HK Dukla Trenčín 2:1 po samostatných nájazdoch.

Zápasu dominovali skvelí brankári – za domácich Trenčanov Michal Valent, za hosťujúci tím CAPITALS zase Samuel Baroš. V prvých dvoch tretinách boli doslova nepriestreľní a najmä domáci brankár vytiahol niekoľko čarovných zákrokov. Všetko dôležité sa odohralo v tretej tretine: domáci najprv po skrumáži vsietili prvý gól vďaka obratnému Kettunenovi, CAPITALS potom nevyužili presilovku 5 na 3, aby potom v závere vyrovnal húževnatý útočník Suja.

V predĺžení pri hre 4 na 4 a potom 3 na 3 mali viac príležitostí opäť CAPITALS, ale Valent sa rozhodol dostať zápas až do rozhodnutia v samostatných nájazdoch. Tam sa mu už podarilo zabrániť iba dvom z piatich nájazdov, pričom Bubela, Miklík aj Lapšanský svoje nájazdy s prehľadom premenili. Na druhej strane si Baroš udržal formu z celého zápasu a z piatich nájazdov pustil za svoj chrbát opäť iba puk z hokejky vrtkého Kettunena.

CAPITALS najbližšie preveria svoje schopnosti 3.9. vo Viedni proti silnému tímu nesúcemu rovnaký prívlastok, akým sa hrdí bratislavský tím. spusu Vienna Capitals vs. iClinic Bratislava CAPITALS, máme sa na čo tešiť.

HK Dukla Trenčín – iClinic Bratislava CAPITALS 1:2 (0:0, 0:0, 1:1 – 0:0, 1:3 po samostatných nájazdoch)

Kettunen (Duzek) – 58. Suja (Bubela, Chovan), rozhodujúci nájazd Miklík.