V PREDOHRÁVKE 29. KOLA SHL CAPS ZVÍŤAZILI NAD LEVICAMI

V predohrávanom 29. kole SHL sa Bratislava Capitals stretli s HK Levicami na domácom lade.

Úvod prvej tretiny patril naším chlapcom už v čase 01:46 využili presilovú hru. Autor gólu Dušan Klučiar, prihrávky Tibor Varga, Dávid Buc. Hernú prevahu nedokázali pretaviť do ďalšieho gólu. Tretina skončila víťazstvom Caps 1:0.

Herná prevaha domácich pokračovala aj v druhej tretine. Vyťažili z nej jeden gól v 26. minúte a 47. sekunde. Strelec gólu bol Matej Bača, prihrávky Tibor Varga, Denis Hudec. Tretina skončila 1:0 pre Caps, celkový stav po dvoch tretinách 2:0.

V tretej tretine sa prevaha domácich prejavila aj v počte strelených gólov. Hneď v úvode tretiny strelil gól Dávid Buc, asistencie Róbert Varga, Filip Vašaš, čas 40:14. Ďalšie góly naši chlapci pridali nasledovne: 42:30 Filip Vašaš, prihrávky Vladimír Lukáčik, Róbert Varga, 54:36 Tibor Varga, prihrávky Matúš Juriga, Michal Šalka. Domáci vyhrali tretinu 3:0. Caps vyhrali zápas 5:0 po tretinách (1:0, 1:0, 3:0). Brankár Peter Hamerlík si opäť pripísal čisté konto.

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, (K. Adamko) – R. Martinelli, L. Bohunický, F. Vašaš, D. Buc, R. Varga, V. Lukáčik, M. Biro, D. Kľučiar, M. Slovák, E. Selleck, M. Bača, I Jankovič, T. Varga, F. Surovka, D. Hudec, M. Juriga, M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus