Veľký zápas!

Ako hovoril Ivan Ninaj “Len veľké a mentálne silné tímy dokážu otáčať zápasy”. iClinic Bratislava Capitals vyhrali nad Linzom 4-2. Výhra sa však vôbec nerodila jednoducho, hostí poslal do vedenia Pelletier a druhý gól pridal Hytonen. CAPS však zabojovali, zápas zdramatizoval Mitch Hults,1-2. Druhá tretina sa niesla v duchu šancí na oboch stranách, obaja brankári však chytali spoľahlivo. Radosť nám v 26 minúte urobil Maxime Fortier, 2-2! Motivačný impulz z gólu využil kapitán Dávid Buc, ktorý nás poslal v 39 minúte zápasu do vedenia 3-2. Byť na koni znamenalo len jedno, ubrániť lavínu útokov BlackWings. Treba pochváliť obetavú hru v obrannom pásme CAPS. Jared Coreau dnes opäť podržal náš tím v kľúčových momentoch vo vedení 3-2. Našu veľmi cennú výhru nad Linzom pečatil do prázdnej bránky druhým gólom zápasu Maxime Fortier,4-2 konečná!

Zostavy

iClinic Bratislava Capitals: Coreau – Carson, Guimond, Chovan, Bohunický, Romančík, Boldižár, Ďurkech – Fortier, Hults, Bubela – Miklík, Higgs, Kosticyn – Mrázik, Buc, Hudec – Köver, Bezák, Faith

Steinbach BlackWings Linz: Gracnar – Roach, Bartulis, Dorion, Piche, Beaudoin, Matzka, Leiler, Kail – Umicevic, Hytonen, Lebler – Meija, Pelletier, Yan – Zusevics, Brucker, Karppinen – Mitsch, Pusnik, Bretschneider