VÍŤAZNÁ VLNA CAPS POKRAČUJE VÝHROU NAD ŽILINOU

Hráči a realizačný tím Bratislava Capitals vycestovali na zápas 30. kola SHL do Žiliny.

Skóre prvej tretiny otvorili hostia už v čase 02:49 gólom Tibora Vargu, prihrávky, Marek Slovák, Denis Hudec. V deviatej minúte pridal ďalší gól opäť Tibor Varga, asistencie, Denis Hudec, Marek Slovák. Domácim sa podarilo znížiť stav stretnutia v 18. minúte a 22. sekunde. Caps vyhrali prvú tretinu 1:2.

V 31. minúte a 41. sekunde pridal v druhej tretine gól Tibor Varga zaznamenal čistý hetrik, prihrávky Marek Slovák, Denis Hudec. Naši chlapci zvýšili vedenie v zápase na 1:3. V tomto trende pokračovali aj ďalej, keď v čase 35:09 využili presilovú hru, strelec gólu Dušan Klučiar, prihrávky Filip Vašaš, Ryan Martinelli stav 1:4. V čase 36:12 domáci zaznamenali gól, strelec Michal Kokavec znížili stav stretnutia na 2:4. Gólom do siete domácich v 39. minúte a 50. sekunde zvýšili Caps svoje vedenie na 2:5. Autorom presného zásahu bol Róbert Varga, asistencie Dávid Buc, Lukáš Bohunický. Caps vyhrali tretinu 1:3.

V tretej tretine domáci korigujú stav stretnutia v čase 44:35 gólom Simeona Pjatáka. Do konca zápasu sa už skóre nezmenilo. Napriek tomu, že Caps prehrali túto tretinu 1:0, celkovo zvíťazili 3:5 tretiny (1:2, 1:3, 0:1).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, (M. Mega); R. Martinelli, L. Bohunický, F. Vašaš, D. Buc, R. Varga; K. Sloboda, M. Biro, T. Varga, M. Slovák, D. Hudec; M. Bača, I. Jankovič, D. Kľučiar, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus