VÍŤAZNÚ VLNU CAPS NEZASTAVILA ANI POVAŽSKÁ BYSTRICA

Naši chlapci cestovali na zápas 34. kola SHL do Považskej Bystrice.

Úvodná tretina zápasu skončila 0:1 pre Caps. Gól padol až v poslednej minúte tretiny, keď v 19. minúte a 12. sekunde využil presilovú hru Tibor Varga, prihrávky Ryan Martinelli, Denis Hudec.

V druhej tretine v 25. minúte a 7. sekunde opäť naši chlapci využili presilovú hru. Gól padol z hokejky Erica Sellecka za asistencie Dávida Buca a asistenciu si pripísal aj gólman Peter Hamerlík. Tretina skončia víťazstvom našich 0:1. Celkový stav zápasu po dvoch tretinách 0:2 pre Caps.

Skóre tretej tretiny otvoril Eric Selleck, keď v čase 46:28 využil presilovú hru, asistencie si pripísali Tibor Varga, Karol Sloboda. Ďalší gól už nepadol. Záver zápasu okorenila pästná výmena názorov medzi hráčmi oboch teamov. Caps vyhrali túto tretinu 0:1 a celkovo zápas 0:3 (0:1,0:1,0:1).  Gólman Peter Hamerlík ťahá sériu troch zápasov bez obdržaného gólu.

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Mega; R. Martinelli, L. Bohunický, F. Vašaš, D. Buc, R. Varga; K. Sloboda, M. Biro, T. Varga, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Juriga, M. Šálka, D. Klučiar, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus