VÍŤAZNÝ VSTUP CAPITALS DO PLAY OFF

Caps privítali na domácom ľade v prvom vzájomnom zápase play off Levice.

Domáci sa v čase 5:58 ujali vedenia v zápase gólom z hokejky Tibora Vargu, asistencie Dávid Buc, Róbert Varga. Hostia 37 sekúnd pred koncom tretiny v čase 19:23 vyrovnali stav zápasu na 1:1. Gól strelil Lukáš Tábi. Týmto skóre skončila aj tretina.

V druhej tretine v čase 26:50 sa ujali naši chlapci vedenia v zápase, keď gól strelil Daniel Kružík, prihrávka Eric Selleck. Hostia v čase 29:18 využili presilovú hru a opäť vyrovnali stav stretnutia na 2:2. Strelec gólu Erik Gubo. V čase 36:33 pre zmenu využili Caps presilovú hru a znovu sa ujali vedenia v zápase. Strelec gólu Róbert Varga, prihrávky Ryan Martinelli, Sébestien Piché. Tretinu vyhrali domáci v pomere 2:1. Po dvoch tretinách Caps viedli v zápase 3:2.

Tretia tretina prebehla v réžii Caps. Ďalšie góly pridali naši chlapci v 46. minúte a 17. sekunde autor gólu Michal Šalka, prihrávky Patrik Danišovský, Ivan Jankovič. Druhý gól v tretine pridal v čase 50:51 Róbert Varga, prihrávky Dávid Buc, Ryan Martinelli. Tretina skončila víťazstvom Caps 2:0. Celkovo vyhrali zápas naši chlapci pomerom 5:2 (1:1, 2:1, 2:0).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík,( M. Climie) –  R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga – K. Sloboda, M. Biro, D. Kružík, M. Slovák, E. Selleck – S. Piché, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – M. Bača, F. Vašaš, M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus