VÍŤAZSTVO CAPS V DUBNICI

Naši chlapci vycestovali na svoj zápas do Dubnice. Prebiehalo 9. kolo nadstavbovej časti SHL o 1. až 6. miesto.

Domáci v čase 12:41 využili presilovú hru 5 proti 3. Gólom Olivera Ďuriša sa ujali vedenia v zápase. Ďalší gól strelili domáci v čase 14:14 opäť počas presilovej hry, strelec gólu Vladimír Lantoš. V čase 18:34 Caps upravili stav stretnutia na 2:1,  gólom Denisa Hudeca, prihrávky Ryan Martinelli, Martin Kalináč. Týmto stavom skončila aj prvá tretina.

Skóre druhej tretiny otvorili domáci v čase 21:35 gólom z hokejky Filipa Nemčeka, stav 3:1. Naši chlapci streli dva góly a vyrovnali stav stretnutia na 3:3. Góly padli v tomto slede: čas 22:47 Lukáš Bohunický, prihrávky Róbert Varga, Dušan Klučiar, čas 30:39 Eric Selleck, prihrávky Marek Slovák, Daniel Kružík. Caps vyhrali tretinu 1:2.

V 42. minúte a 35. sekunde sa Caps po prvý krát ujali vedenia v stretnutí 3:4. Gól strelil Denis Hudec počas súperovej presilovky. Na rozdiel dvoch gólov pre Caps zvýšil stav stretnutia v čase 45:23 Eric Selleck, prihrávky Marek Biro, Karol Sloboda stav stretnutia 3:5. V závere tretej tretiny domáci skorigoval stav stretnutia na 4:5 gólom Miroslava  Kristína v čase 51:51. Stretnutie skončilo víťazstvom Caps 4:5 (2:1, 1:2, 1:2).

Bratislava Capitals: M. Climie, (P. Hamerlík) –  R. Martinelli, L. Bohunický, M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský – K. Sloboda, S. Piché, D. Kružík, M. Slovák, E. Selleck – M. Biro, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka – M. Bača, V. Lukáčik, F. Vašaš, R. Varga, D. Klučiar

Hlavný tréner: Peter Oremus