Welcome Jamie and Luc!

BRATISLAVA – V novej sezóne ICE HOCKEY LEAGUE posilnia Hokejový klub iClinic Bratislava Capitals útočník Jamie Arniel a obranca Luc Snuggerud.
“Verím, že obaja hráči nám pomôžu pri dosahovaní našich cieľov, Arniel pôsobil v ICEHL s dobrými výsledkami a budeme od neho čakať produktivitu, Snuggerud je ofenzívne ladený obranca s dobrým korčuľovaním a kvalitnou rozohrávkou”. povedal viceprezident klubu Dušan Pašek. 

31- ročný Arniel bol draftovaný v roku 2008 v 4.kole tímom Boston Bruins, za ktorý odohral 1 zápas. Svoje skúsenosti nazbieral najmä v AHL kde odohral cez 219 zápasov a v ICE HOCKEY LEAGUE kde má na konte 304 odohraných stretnutí. V sezóne 2017-2018 bol kapitánom Dornbirner EC a v roku 2019-2020 zastával úlohu asistenta kapitána v tíme HC Bolzano. Do tímu iClinic Bratislava Capitals prichádza z EC Bad Nauheim v Nemeckej DEL2. V aktuálnej sezóne odohral 49 zápasov, skóroval 29 krát a pridal 33 asistencii.

25- ročný Snuggerud bol draftovaný v roku 2014 v 5.kole tímom Chicago Blackhawks. Svoju kariéru naštartoval v AHL kde odohral 65 zápasov za Rockford IceHogs, Syracuse Crunch a Binghamton Devils. Snuggerud má na konte aj skúsenosti z ICE HOCKEY LEAGUE za HC Innsbruck TIWAG Die Haie odohral 10 zápasov a nazbieral 6 asistencii. Do iClinic Bratislava Capitals prichádza z Rytíři Kladno s 12 zápasmi, 2 gólmi a 8 asistenciami.